ابزار طب

درباره ما

تجهیزات آزمایشگاهی ابزار طب

احتراماً، به استحضار مي رساند، شركت ابزارطب با بيش از 35 سال سابقه در زمينه تجهيزات آزمايشگاهی مربوط به آب و فاضلاب، نيروگاه، محيط زيست، شيلات و آبزيان، صنايع نفت و پتروشيمي و پالايشگاه، پلیمر، كشاورزي، صنايع و معادن، مراكز استاندارد، مواد غذايي و لبني، صنايع شيميايي و داروئي، دانشگاه ها و مراكز علمي پژوهشي كشور آمادگي خود را جهت ارائه مشاوره و همكاري اعلام ميدارد.
شرکت ابزار طب قادر به ارائه برترین دستگاههای XRFهای فلورسنس پرتابل و رومیزی قابل کاربرد در صنایع فولاد و فلزات گران بها مثل طلا و نقره، کاغذ صافی، سیمان و ماسه استاندارد از کمپانی های Normansand انگلستان و Nistآمریکا و جديدترين و پيشرفته ترين دستگاه هاي اپتيكي از جمله انواع ميكروسكوپها و استريوميكروسكوپها همراه با سيستم هاي CCD Camera، دوربين ديجيتال، فلورسنت، پلاريزان، فازكنتراست، استاد و شاگرد از كمپاني Olympuse ژاپن و Ziess آلمان، laika است.

اهداف شرکت

  • تأمین بموقع و با کیفیت مواد شیمیایی و مواد اولیه مورد مصرف صنایع مختلف
  • خدمات پس از فروش
  • مشاوره فنی قبل و بعد خرید
  • مشاوره جهت راه اندازی آزمایشگاه صنایع مختلف

نمایندگی ها

 بعلاوه شركت ابزارطب، نماينده انحصاري كمپاني مطرح جهان،WTW آلمان از سال 1378 بوده و همچنين دارای همكاري نزديك با كمپاني هاي Thermofisher امريكا، Electrothermal و Bibby انگلستان، Memmert، Heidolph، Hettich، Heraeus، A-Kruss، IKA، GFL، Sigma، Loviband، Sartorius وAquatic کشور آلمان و Atago و Optima و shimadzu ژاپن، agilent, Brookfield bruker, c-fan, hach, ika, jenway, metrohm, olympuse, perkin elmer, sigma, و skyray instrument ميباشد. لازم به ذکر است انواع شيشه آلات از كمپاني هاي Brand، Schott، EM ، HBG،IsoLab آلمان، Pyrex انگلستان و مواد شيميايي كمپاني Merck آلمان (داراي برگه Certificate ) نيز درشركت ابزارطب گردآوري شده است.

  مديريت شركت ابزارطب از كارشناسان محترم دعوت می نماید تا برای آشنایی با آخرین دستاوردهای روز جهان در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی از نمايشگاه دائمي كه درمحل اين شركت داير مي باشد، بازدید به عمل آورند. بديهي است كليه دستگاه هاي خريداري شده از امتياز 1 تا 3 سال گارانتي كامل و 10 سال خدمات پس از فروش برخوردار مي باشند. به همین منظور، كادر متخصص و فني شركت آماده نصب ، راه اندازي و آموزش پرسنل فني بصورت كاملا رايگان در سراسر كشور خواهد بود.

با احترام مديرعامل شركت ابزار طب

TOP